הדפסה על כוסות

הדפסה על כוסות

 

הדפסה על כוסותהדפסה על כוסות הפכה זה מכבר לנחלת בתי עסק רבים.

הסתכל רגע על השולחן שמולך בזה הרגע. רוב הסיכויים שתמצא בו כוס ממותגת בלוגו או בתמונה.

 

בין אם יש לך עסק קטן או גדול, הדפסת הלוגו שלך על ספלים ומאגים, תעביר בצורה ברורה וגלויה לעין את המסר אותו אתה רוצה להעביר. הדפסה על כוסות היא מתנה נהדרת בכמויות קטנות וגדולות גם יחד.
בעידן של היום, בו ניתן להשתמש גם בהדפסה דיגיטאלית, הפכה ההדפסה על כוסות ליתרון בולט לעומת מוצרי פרסום אחרים בהם שטח ההדפסה הוא קטן. בהדפסה על כוסות קיימת אפשרות להדפיס על הכוס בכמה צבעים במכה אחת וזאת בניגוד לשיטת הרשת בה יש להשתמש בגלופה אחת לכל צבע הדפסה. בשיטת ההדפסה אנו משתמשים בצבעים האיכותיים ביותר ומבטיחים אחריות במגע עם לחות, רטיבות, חום או שימוש במדיח כלים. הדפסה על כוסות בשיטה זו מבטיחה לך מוצר איכותי המעביר את המסר הפרסומי בצורה הטובה ביותר.
הדפסה על כוסות היא הצעה למתנה לא יקרה ואיכותית מאוד, שיכולה לשמח את לקוחותיך או עובדיך וכל זאת בתקציב שפוי וסביר בהחלט.

למי מאיתנו לא נמאס לפעמים לשתות מאותו ספל משעמם ורגיל?
גם אם אתם מאוד קשורים לספל ממנו אתם שותים ויודעים בדיוק את הכמות של הקפה והמים והחלב, עדיין, נמאס לפעמים להסתכל על אותו ציור משעמם וקבוע. זו בדיוק הסיבה שהדפסה על כוסות היא דרך משעשעת למדי להעביר מסר ברור לעובדים, ללקוחות או למשפחה.
הדפסת לוגו או תמונות על כוסות היא רעיון יצירתי ומשעשע וכן פתרון פרסומי מעולה לכל עסק.
הלוגו שלך יחשף כל בוקר מחדש, מקום ההדפסה הוא נרחב כך שתוכל להדפיס ככל העולה על רוחך. כמו כן, עם בעבר הלא רחוק, הדפסה על כוסות היתה מסתכמת בהדפס קטן של לוגו, הרי שכיום ניתן להדפיס על כל משטח הכוס.
ישנם הרבה סוגים של כוסות: כוס עם כפית תואמת, כוס טרמית, כוס חיבוקי, כוס טרמית הנטענת ברכב או בחיבור USB למחשב. מחלקה נוספת בהדפסה על כוסות היא הדפסה על כוסות קרטון מתכלות.
הדפסה על כוסות קרטון לשתיה חמה היא דרך מיתוג מושלמת לעסקים. הלוגו שלך מודפס על כל הכוס והוא בולט במיוחד.
ניתן להזמין גם 10,000 כוסות באספקה מיידית.

אנו נתאים עבורך את הכוס, נבצע הדמיה גרפית עם הלוגו שלך ונשלח אליך את המוצרים מודפסים בתוך שבעה ימי עבודה.
הזמנת הדפסה על כוסות היא מתנה המתאימה לכל אחד בכל גיל. בין אם אתם אנשים מאוד רציניים ובין אם אתם אנשים קלילים וזורמים.
עד היום הדפסנו על אלפי כוסות לתעשיה האוירית, מוסדות חינוך, גופי ציבור, חברות הי טק ועוד. אם את מנהלת צוות עובדים וקיבלת תקציב גיבוש, את יכולה להכין שי צנוע ואישי לכל אחד ולצאת גדולה מהחיים. גם זורמת, גם יצירתית וגם מיוחדת ומפתיעה.
אנו נמלא עבורך את הכוס בשוקולדים או נפוליטנים מיוחדים ונארוז את הכל באריזת מתנה יפה.
הצעקה האחרונה בתחום זה היא הדפסה על כוסות שמיות. אם אתם רוצים להדפיס על כוסות לכל עובדי החברה תוכלו להכין כוס שמית לכל עובד לפי שם, תפקיד וכו'. הכוסות הללו ילוו את העובדים למשך כל זמן שהייתם במשרד.
רבים מבין לקוחותינו, מבקשים הדפסה על כוסות בנימה אישית יותר. המטרה היא לחזק את הקשר עם מקום העבודה ע"י משפט או אימרה המלווה את בית העסק במהלך יום העבודה.

הדפסה על כוסות היא מתנה נהדרת לכולם, בכל גיל ולכל מצב.

 

קראו עוד וגלו 

Yogev Brandt
אמייז מוצרי פרסום אפקטיביים
ישראל