כיצד מוצרי פרסום תורמים למותג שלך לפרוח
You are here: דף הבית מאמרים

מפצל USB לפרסוםמוצרי הפרסום שלכם יכולים להביא לחשיפתו ולהצלחתו של העסק, שברשותכם, ובתנאי, כמובן, שאתם בוחרים אותם בקפידה ומשתמשים בהם נכון.

מוצרי פרסום יכולים לעזור לכל מותג לפרוח ולמשוך אליו לקוחות רבים יותר. כיצד ניתן לנצל אותם ביעילות רבה יותר וכיצד הם יכולים להביא להצלחה רבה יותר? על כך ועוד, במאמר הבא.

על סוגי מוצרי הפרסום הקיימים

ישנם סוגים שונים של מוצרי פרסום. מוצרי הפרסום הינם חלק מהמערך השיווקי של העסק ויש להם כוח רב. מוצרי פרסום הם מוצרים מקדמי מכירות, שאפשר לחלק אותם ללקוחות, בין אם כשהם בעסק עצמו ובין אם במסגרות אחרות, שאינן קשורות אל העסק. בעידן הדיגיטלי שלנו, נעשה שימוש במוצרי פרסום דיגיטליים רבים, שיכולים "לעשות את העבודה" מצוין ולהביא קהל לקוחות חדש אל העסק. אלה יכולים להיות מוצרי פרסום כמו דיסק און קי, כמו פנסים נטענים מיוחדים, כמו מעמד לטלפון הנייד ועוד ועוד. שימוש במוצרי פרסום אלה יכול לסייע לא מעט לעסק ובתנאי שהוא מגיע ישירות אל הלקוח ואל קהל היעד המתאים.


הדרכים שבהן תורמים מוצרי הפרסום לעסק
למוצרי הפרסום, כידוע, ישנם יתרונות רבים. מוצרי הפרסום הם כלי שיווקי חזק מאד ויעיל מאד. הם מקושרים אל המותג בצורה ישירה ויכולים לקדם את העסק ולהביא להצלחתו. כדי להצליח בתחרות הקשה מול בעלי עסקים אחרים, חשוב להיות יצירתיים וקצת שונים. חלוקת מוצרי פרסום, עם לוגו העסק, יכולה לעזור לא מעט וגם להיות כמעין ערך מוסף. כמובן שאפשר לחלק את מוצרי הפרסום לכל עובר ושב, אולם כדי שהם יהיו אפקטיביים, חשוב גם שהם יגיעו אל הידיים הנכונות. מוצרי הפרסום, בניגוד, למשל, לאתר האינטרנט של העסק, הם פיזיים. הלקוח, שמקבל אותם, יכול להחזיק אותם ביד, למשש אותם וכמובן גם להשתמש בהם. חשוב שמוצרי הפרסום יהיו שימושיים כדי שיישארו אצל הלקוח זמן רב וגם כדי שהוא יוכל לעשות את ההקשר הנכון בכל פעם כשהוא רואה אותם ומשתמש בהם.


מוצרי הפרסום יכולים להיות תמריץ מצוין גם לעובדי העסק. אפשר להעניק אותם כמתנות לעובדים לכבוד החג, כתוספת למתנה אחרת, או כך סתם וללא סיבה. במידה ומדובר במוצרי פרסום איכותיים, הם בהחלט ישיגו את מטרתם וימשכו גם לא מעט תשומת לב. שימוש במוצר פרסומי כחלק ממיתוגו של העסק הופך את העסק עצמו למקורי יותר ומיוחד יותר. חלוקת המוצר הפרסומי עוזרת בקיבועו של המותג בתודעת הציבור, ובעיקר בקרב הלקוחות הקבועים וגם החדשים שלו. השימוש בגרפיקה ססגונית, המופיעה על גבי המוצר הפרסומי, עוזר למשוך את העין ולמקד את תשומת ליבו של הלקוח המקבל את המוצר עם הלוגו עצמו. זאת, בניגוד לאמצעים שיווקיים אחרים שאינם ויזואליים או אינם פיזיים כמו מוצרי הפרסום שניתן לחלק בין הלקוחות ולתת להם להחזיק ביד ולהשתמש בהם.


שימוש נכון בפתרונות השיווקיים
כדי להפיק את המירב ממוצרי הפרסום יש להבין היטב את השוק עצמו, יש להכיר את המתחרים וכמובן גם להכיר את קהל הלקוחות. בין אם מדובר במוצרי פרסום הניתנים לעובדי המקום או אולי דווקא ללקוחות שלו, יש לוודא שמדובר במוצרים שמספקים מענה מתאים לקהל היעד ויכולים להגשים את מטרותיו של העסק. נכון, לוגו העסק יכול להתנוסס על כל מוצר פרסומי. הוא יכול להתנוסס על עט, על פנקס, על מחשבון כיס, על מחזיק מפתחות, על דיסק און קי או אפילו על מעמד מיוחד לטלפון הנייד. אולם לא כל מוצר פרסומי יתאים, בהכרח, לקהל הפוטנציאלי ויוכל לעזור בקידומו ובשיווקו של העסק. גם השימוש בגרפיקה המתאימה, בצבעים ובאלמנטים העיצוביים שלוקחים בכך חלק, הוא חשוב מאד. מסיבה זו בדיוק יש להיעזר באנשי מקצוע המתמחים במיתוג עסקים ויכולים לספק מענה, בכל הקשור לפתרונות מתאימים לקידום העסק ולשיווקו.
חברות המיתוג, לאחר תשאול בעל העסק והבנת צרכיו, בונות עבורו תכנית מתאימה, הכוללת במסגרתה גם שימוש במוצרי פרסום מסוגים שונים. כך הוא יכול להתחיל במשימת השיווק באופן יעיל וחכם יותר וגם להצליח להגשים את מטרות העסק ולהרוויח יותר. חברות המיתוג, שמכירות את התחום לא מעט, יכולות להתאים עבור העסק את מוצרי הפרסום השונים, תוך התייחסות לקהל הלקוחות הפוטנציאלי וגם אל אופיו של העסק עצמו. שילוב נכון מאפשר ליהנות ממוצרי פרסום חזקים במיוחד, שיכולים למשוך את הלקוח וגם ליצור את ההקשר המתאים. בעזרת חברות מיתוג אלה יכול העסק להשתמש במוצרי הפרסום הרלוונטיים לו ולנצל אותם באופן מלא. הוא יכול לחלק אותם בעסק או באירועים שונים שהוא או צוות העובדים שלו נמצאים בהם. הוא יכול לשלוח אותם אל הלקוח החדש וגם, אם ירצה, לחלק אותם ברחוב כך סתם. אין ספק שמדובר בכלי שיווקי יעיל ביותר, אולם כדי להפיק ממנו כמה שיותר, חשוב גם להשתמש בו נכון.


ובשורה התחתונה
מוצרי הפרסום יכולים לעזור לכל עסק, ולא משנה באיזה תחום מדובר, לפרוח ולהצליח יותר. הם כלי שיווקי בעל יתרונות רבים וגם כלי שיווקי חזק במיוחד. הם נשארים עם הלקוח זמן רב והם נגישים מאד. כדי להצליח בתחרות מול בעלי העסקים האחרים, חשוב לגבש תכנית שיווקית מתאימה, המשלבת גם את מוצרי הפרסום בה. כדאי להוסיף לכך אלמנטים פרסומיים נוספים כדי למשוך יותר ויותר לקוחות, אולם יש לעשות זאת בצורה נכונה, ובעיקר גם חכמה.

 

VirtueMart
עגלת המוצרים שלך ריקה.

מוצרי USB והיי-טק
דיסק און קי
סביבת מחשב
מוצרי פרסום לטלפון נייד
גימיקים וגאדגטים
עכברים למחשב
אוזניות ורמקולים
מטען גיבוי לנייד
כלי כתיבה ומרקרים
עטי פלסטיק
עטי מתכת
עטים עם גימיק
עטים יוקרתיים
מרקרים וטושים
סטים
עפרונות
מארזים לעטים
מוצרי פרסום למשרד
מחשבונים
לשים על השולחן
תזכוריות ודפי ממו
מסגרות לתמונות
ציוד משרדי
תחתיות לכוסות
מעמדים לעטים
משטחי עכבר
מחברות, פנקסים ומכתביות
מחברות
מכתביות
פנקסים
אוגדנים
מוצרי פרסום מתוקים
סוכריות
שוקולדים
עוגיות
נשיקות מרנג
כוסות מאג ובקבוקים
בקבוקי ספורט
ספלים ומאגים
כוסות זכוכית
תרמוסים וכוסות תרמיות
מוצרי פרסום לרכב
מוצרי קידום מכירות
מוצרי פרסום לאירועים
שרוכים ותגי שם
צמידי יד
מוצרי נייר בהפקה אישית
מחזיקי מפתחות
מחזיקים עם גימיק
מחזיקי מתכת
מחזיקי מפתחות בהפקה
פנסים אולרים ופותחנים
פותחני בקבוקים
אולרים ושאקלים
פנסים וסמני לייזר
מוצרי פרסום לנופש ופנאי
אביזרי ספורט
אביזרי נסיעות ותיירות
משחקים
צידניות ותיקי פיקניק
לים ולבריכה
כסאות ערסלים ומחצלות
כלי עבודה
מחנאות וברביקיו
מטריות ושמשיות
מזוודות, תיקים ושקיות
תיקי גב
תיקי רחצה
תיקי מחשב נייד
תיקי יד
מזוודות ותיקי נסיעה
תיקי כנסים
תיקי ספורט
ארנקים
נרתיקים
תיקי קניות
תיקי צד ופאוצים
מוצרי טקסטיל לפרסום
כובעים עם לוגו
מעילי חורף
מגבות רקומות וחלוקים
חולצות מודפסות
כיסויי ראש ובנדנות
שמיכות פליז וכרבולית
צעיפים ומחממי צוואר
בגדי עבודה
מוצרים ידידותיים לסביבה
מוצרים סולארים
מוצרים מנייר ממוחזר
שקיות ותיקים לקניות
כלי כתיבה
שעונים לפרסום
שעוני שולחן
שעוני קיר
שעוני יד
שעוני רדיו
שעוני חול
מוצרי מנהלים
אביזרים לכרטיסי ביקור
מתנות יוקרתיות
מתנות לעובדים וללקוחות
מתנות דקורטיביות
מתנות לאירוח
מתנות למטבח
מתנות ומארזים ליין
מוצרי טיפוח ובריאות
מוצרי רפואה
מוצרי טיפוח
מוצרי פינוק
מוצרי היגיינה
לוחות שנה, יומנים והגדות
לוחות שנה
יומנים
הגדות לפסח
מתנות לחג
מתנות לראש השנה
מתנות לפסח
יום העצמאות
מתנות לחנוכה
מתנות לטו בשבט
הפקות מיוחדות
מוצרים חדשים

המחירים אינם כוללים מע"מ