מחפש מוצרי פרסום עם הלוגו של החברה שלך?
You are here: דף הבית מאמרים

מחפש מוצרי פרסום עם הלוגו של החברה שלך?אתה עושה כמעט הכול עבור הצלחת העסק שלך.

אתה מקפיד להעניק שירות מקצועי ללקוחות, מחזיק בכוח אדם איכותי ויוצא מפעם לפעם במבצעים משתלמים בכל קנה מידה. הבעיה היא שמשהו חסר בדרך לשיפור המאזנים הכספיים. משהו שיבליט אותך על פני החברות האחרות, שבוודאי מתחרות על תשומת לב הלקוחות, ויהפוך את השם שלך לזכיר פי כמה. החדשות הטובות הן שיש בנמצא פיתרון, וקוראים לו מוצרי פרסום.

 

קווים לדמותם של מוצרי הפרסום
כשמדברים על מוצרי פרסום, מתכוונים, כמובן, לרשימה כמעט אינסופית של מוצרים: מוצרי פרסום עשויים להיות עטים ממותגים, מחזיקי מפתחות, דיסק און קי, מחשבונים ואפילו שוקולדים או סוכריות. אלא שמה שהופך אותם לכאלה, ולהרבה יותר מ"סתם" מוצרים שימושיים, הוא לוגו העסק, שמופיע על גביהם. התוצאה היא פרסום מהיעילים ביותר שניתן לצפות להם, ובתקציב נמוך פי כמה מאשר כל אותם קמפיינים באמצעי התקשורת, שלטי חוצות וכיוצא בזה.
היעילות של מוצרי הפרסום באה לידי ביטוי במספר אופנים. ראשית, הם מאפשרים ליצור את הזיקה הראשונית שבין האדם – או הלקוח הפוטנציאלי – לבין העסק שלך. מוצרי הפרסום, מטבעם, נועדו להיות מחולקים ללקוחות הפוטנציאליים ללא תשלום, ולכן כבר גורמים לתחושות חיוביות אצלם. כי מי לא ירצה להשתמש בשירותיו של עסק שהשקיע מזמנו או מכספו והעניק לו מתנה נאה?
השימושיות של מוצרי הפרסום נכנסת אף היא לתמונה. כבר מסקירת כמה ממוצרי הפרסום הבסיסיים שהובאו מעלה, ניתן לראות שהם נחשבים לשימושיים בכל קנה מידה. וכאשר האדם משתמש במוצר פעם אחר פעם, ונחשף בכל אחת מהן ללוגו החברה, לשמה או אפילו למסר מסוים הקשור אליה, היא הופכת לזכירה יותר בעבורו. כך, גדלים הסיכויים שכאשר יזדקק לשירות בתחום בפעם הבאה, השם הראשון שיעלה אצלו בראש יהיה החברה שהעניקה לו את המוצר. כאשר מספר הטלפון שלה, הכתובת או אתר האינטרנט מופיעים על גבי המוצר, שזמין עבורו בכל רגע נתון, יצירת הקשר עימה הופכת לפשוטה יותר אף היא. וכאשר המוצר איכותי, הוא גם יישמר אצל האדם המקבל אותו שנים על גבי שנים. כמה קמפיינים פרסומיים נמשכים פרק זמן שכזה?

סוגיות מרכזיות בהתאמת המוצר
על מנת שמוצרי הפרסום ימלאו את עבודתם בצורה הטובה ביותר, נדרש שהם יעמדו במספר תנאים עיקריים. אחת הסוגיות המרכזיות נוגעת להתאמה של סוג המוצר לקהל היעד, מה שעשוי לתרום בכל אחד מההיבטים אשר תוארו מעלה. המוצר צריך להתאים למאפיינים העיקריים של המקבלים אותו מבחינת תחומי העניין או העיסוק, הגיל וכיוצא בזה. גם אם מגנטים למקרר או עטים יכולים להתאים לכל אדם באשר הוא, מוצר דוגמת פד לעכבר פונה, במידה רבה, לאנשים שעובדים עם מחשב: פד של מעבדת מחשבים, לכן, יכול להיות רעיון מצוין בדרך לשיווקה. בהמשך לכך, אפשר בהחלט להתייחס למוצרים שהוענקו על ידי חברות מתחרות אחרות באותו תחום, מתוך שאיפה, במקרה הזה, להציע מוצר שונה מזה שאלה חילקו כבר ללקוחותיהן.
מוצרי פרסום בהחלט יכולים לכלול בתוכם מסר מסוג מסוים, שימקסם את קרנה של החברה העומדת מאחוריו עוד יותר. סיסמא מכירתית כלשהי, בין אם כזו שחוברה במיוחד עבור המוצר ובין אם כזו שמאפיינת את העסק כמכלול, תתרום אף היא לתחושות החיוביות של הלקוחות הפוטנציאליים של העסק, ותתרום לזכירות של החברה בעיניהם.
עיצוב המוצר חייב להיכנס אף הוא למשוואת התכנון. הגוונים שלו לא צריכים להיבחר בצורה מקרית, כמובן, כאשר מקובל להתאים אותם לאלה של לוגו החברה. אפשרות אחרת היא לבחור בצבע שנועד ליצור קונוטציות מסוימות אצל המקבלים אותו, קונוטציות שיתאימו לתחושות שהחברה רוצה להעלות במוצריה: מוצר פרסום לחברה המציעה בשמים חושניים, למשל, יכול בהחלט להיות בגוון אדום, המשדר אהבה ורומנטיקה. צורת המוצר יכולה להתאים אף היא לעולם המושגים של העסק: מחזיק מפתחות בצורת בגד, למשל, אידיאלי לפרסומה של חברת אופנה.

כך עושים זאת נכון
מכל הכתוב מעלה, ניתן להגיע למסקנה חד משמעית, והיא שיש להשקיע אי אילו מאמצים בבחירת מוצרי פרסום ובהתאמתם לעסק ספציפי. זו גם הסיבה שבעלי עסקים רבים, עוד לפני שהם פונים לחברות המייצרות את המוצרים עצמם, נעזרים בגורמים בתחום הפרסום או השיווק, שיסייעו בכל ההיבטים המורכבים של התכנון. בשלב הזה, מומלץ להגדיר גם כיצד רוצים בדיוק שהמוצרים יועברו ללקוחות, כאשר בחירה נפוצה מאד היא לעשות זאת באירועים המוניים, לרבות כנסים, תערוכות או ירידים מסוגים שונים. למעשה, יש לא מעט אנשים שמגיעים לאירועים האלה במיוחד כדי לקבל את כל אותן מתנות פרסומיות, כך שכאשר לא עושים זאת, עלולים להישאר מאחור.
השלב הבא, המרכזי אפילו יותר, הוא פנייה לחברה המתעסקת במוצרי פרסום, אשר במקרים מסוימים לוקחת אף היא חלק בבניית התוכנית השיווקית. מומלץ לסקור את סל המוצרים שהיא מציעה, ולראות כיצד הליך השמת הלוגו או המלל נעשה על גבי המוצר, וכמה זמן נדרש עד שהדבר יתבצע. ברור שבעידן הטכנולוגי הנוכחי, על שלל תוכנות העיצוב הגרפי ומכונות ההדפסה המתקדמות שבה, מספר האפשרויות רק גדל.
ומה באשר לכמות? ובכן, מעצם היותם כאלה, מוצרי פרסום נועדו להיות מיוצרים בכמויות מרשימות יחסית, וזאת על מנת להימנע מהצורך לעבור את ההליך בכל פעם מחדש כאשר מוצרי הפרסום, שנחטפים לעיתים בכמויות "מסחריות", יאזלו להם. פעמים רבות, ככל שמזמינים מוצרים בכמות גדולה יותר המחיר היחסי של כל אחד מהם קטן במידה משמעותית, מה שהופך את ההזמנה כולה לכדאית הרבה יותר.

VirtueMart
עגלת המוצרים שלך ריקה.

מוצרי USB והיי-טק
דיסק און קי
סביבת מחשב
מוצרי פרסום לטלפון נייד
גימיקים וגאדגטים
עכברים למחשב
אוזניות ורמקולים
מטען גיבוי לנייד
כלי כתיבה ומרקרים
עטי פלסטיק
עטי מתכת
עטים עם גימיק
עטים יוקרתיים
מרקרים וטושים
סטים
עפרונות
מארזים לעטים
מוצרי פרסום למשרד
מחשבונים
לשים על השולחן
תזכוריות ודפי ממו
מסגרות לתמונות
ציוד משרדי
תחתיות לכוסות
מעמדים לעטים
משטחי עכבר
מחברות, פנקסים ומכתביות
מחברות
מכתביות
פנקסים
אוגדנים
מוצרי פרסום מתוקים
סוכריות
שוקולדים
עוגיות
נשיקות מרנג
כוסות מאג ובקבוקים
בקבוקי ספורט
ספלים ומאגים
כוסות זכוכית
תרמוסים וכוסות תרמיות
מוצרי פרסום לרכב
מוצרי קידום מכירות
מוצרי פרסום לאירועים
שרוכים ותגי שם
צמידי יד
מוצרי נייר בהפקה אישית
מחזיקי מפתחות
מחזיקים עם גימיק
מחזיקי מתכת
מחזיקי מפתחות בהפקה
פנסים אולרים ופותחנים
פותחני בקבוקים
אולרים ושאקלים
פנסים וסמני לייזר
מוצרי פרסום לנופש ופנאי
אביזרי ספורט
אביזרי נסיעות ותיירות
משחקים
צידניות ותיקי פיקניק
לים ולבריכה
כסאות ערסלים ומחצלות
כלי עבודה
מחנאות וברביקיו
מטריות ושמשיות
מזוודות, תיקים ושקיות
תיקי גב
תיקי רחצה
תיקי מחשב נייד
תיקי יד
מזוודות ותיקי נסיעה
תיקי כנסים
תיקי ספורט
ארנקים
נרתיקים
תיקי קניות
תיקי צד ופאוצים
מוצרי טקסטיל לפרסום
כובעים עם לוגו
מעילי חורף
מגבות רקומות וחלוקים
חולצות מודפסות
כיסויי ראש ובנדנות
שמיכות פליז וכרבולית
צעיפים ומחממי צוואר
בגדי עבודה
מוצרים ידידותיים לסביבה
מוצרים סולארים
מוצרים מנייר ממוחזר
שקיות ותיקים לקניות
כלי כתיבה
שעונים לפרסום
שעוני שולחן
שעוני קיר
שעוני יד
שעוני רדיו
שעוני חול
מוצרי מנהלים
אביזרים לכרטיסי ביקור
מתנות יוקרתיות
מתנות לעובדים וללקוחות
מתנות דקורטיביות
מתנות לאירוח
מתנות למטבח
מתנות ומארזים ליין
מוצרי טיפוח ובריאות
מוצרי רפואה
מוצרי טיפוח
מוצרי פינוק
מוצרי היגיינה
לוחות שנה, יומנים והגדות
לוחות שנה
יומנים
הגדות לפסח
מתנות לחג
מתנות לראש השנה
מתנות לפסח
יום העצמאות
מתנות לחנוכה
מתנות לטו בשבט
הפקות מיוחדות
מוצרים חדשים

המחירים אינם כוללים מע"מ