שיווק בצורה נכונה עם מוצרי פרסום
You are here: דף הבית מאמרים

מחשבון לפרסוםבתקופה שבה התחרות בין בתי העסק היא רבה מאד, חשוב להיעזר בפתרונות שיווקיים מתאימים, שיספקו את המענה הנכון ביותר לעסק וגם יסייעו בקידומו.

שימוש במוצרי פרסום שונים, כחלק משיווקו של העסק, יכול לחשוף אותו ללקוחות רבים יותר ולהביא להצלחתו. חברות, המתמחות במיתוג ובשיווק עסקים, מציעות מגוון של פתרונות וגם שיטות שיווק שונות, בהן לוקחים חלק מוצרי פרסום אלה. כיצד יכול השימוש במוצרי הפרסום לסייע בשיווקו של העסק ובאילו דרכים נכון לעשות זאת? על כך ועוד, במאמר הבא.

לשם מה צריך את מוצרי הפרסום
ישנן לא מעט שיטות שיווק, שבהן ניתן להיעזר כדי לקדם את העסק או את החברה. מוצרי הפרסום נחשבים לאמצעי שיווקי שיכול לעזור בכך לא מעט ואפשר להיעזר בהם בשילוב של שיטות שיווק יצירתיות במיוחד. כדי להביא להצלחתו של העסק, חשוב לחשוף אותו לכמה שיותר לקוחות וגם לקדם אותו באופן הנכון. כחלק מתהליך השיווק של העסק, בין אם מדובר בעסק שזה עתה נפתח או בעסק קיים, מוצעים מבחר של מוצרי פרסום שבהם ניתן להשתמש. מוצרי פרסום אלה מהווים חלק בלתי נפרד מהעסק עצמו והם בעלי חשיבות רבה מאד. הם אלה שנמסרים ללקוח עצמו, בין אם לאחר שביצע רכישה במקום, בין אם כחלק מאירוע לקידום מכירות ובין אם כמתנה לכבוד יום הולדתו של הלקוח, למשל. מוצרי הפרסום מהווים כלי שיווקי חזק מאד, הנחשב במקרים רבים ליעיל הרבה יותר מכלי שיווק אחרים הבאים לידי ביטוי במדיות השונות. מוצרי הפרסום הם פיזיים. ניתן לראות אותם, ניתן למשש אותם, לפעמים ניתן גם לטעום אותם ואפילו להריח אותם.


שימוש במוצרי הפרסום כחלק משיווקו של העסק
קיימים סוגים שונים של מוצרי פרסום וגם שימושים שונים. ישנם מוצרי פרסום הניתנים, כאמור, ללקוחות עצמם וישנם מוצרי פרסום הניתנים כמתנה לעובדים וכחלק מתמריץ. אחד מיתרונותיהם של מוצרים אלה היא העובדה שניתן להתאים אותם באופן מלא לצרכיו של העסק ובעיקר למטרות שאותן הוא רוצה להגשים. כשמדובר בעסק חדש, מוצרי פרסום אלה יכולים לחשוף את קהל הצרכנים החדש אל העסק שזה עתה הוקם, אל סגנונו, אופיו וגם אל המוצרים השונים שהוא מציע. כשמדובר בעסק קיים, אפשר להשתמש במוצרי הפרסום כחלק משירות הלקוחות ושימורם, למשל כחלק מפיצוי הלקוח בשל עוול שנגרם לו או אפילו כמתנה שניתנת לו לאחר שביצע רכישה במקום. ישנם לא מעט בתי עסק המשתמשים במוצרי הפרסום שלהם כדי לקדם מטרות אחרות, שאינן קשורות אליהם, ובעיקר מטרות חשובות. כך "על הדרך" הם יכולים גם לפרסם את עצמם וליהנות מהליך אסטרטגי תדמיתי חשוב ביותר.


כיצד לנצל את יתרונותיהם הרבים של מוצרי הפרסום
כדי להשיג את מטרותיו של העסק, ובעיקר גם כדי ליהנות מרווחים גבוהים יותר, חשוב להשתמש נכון במוצרי הפרסום. אחת הדרכים לקדם עסק ולשווק אותו היא על ידי חלוקת מוצרי הפרסום של העסק באירוע שבו משתתפים. בין אם זה בעל העסק שמוזמן אל האירוע או אולי העובדים שלו, שלוקחים בו חלק, זוהי הזדמנות נפלאה לחלק את מוצרי הפרסום לקהל שבמקום. כמובן שכדאי לוודא גם שמדובר במוצרי פרסום הרלוונטיים לקהל, לגילו וגם לצרכיו. אם למשל מדובר בעסק בתחום האינטרנט ואחד מנציגיו מגיע לאירוע של סטודנטים, מוצרי פרסום כמו עטים, דיסק און קי ואפילו מחברות יכולות לעזור לא מעט, וגם לשמש את הסטודנטים שנמצאים באירוע. בנוסף, חשוב לוודא שמדובר במוצרים הרלוונטיים גם לתקופה. ייתכן שדיסק און קי יהיה רלוונטי הרבה יותר מפנקס, למשל. ייתכן שגדג'טים קטנים ומיוחדים ימשכו הרבה יותר את העין מאשר לוח שנה.


הגדרת הצורך והמטרות כשלב מקדים
כדי להשתמש בצורה נכונה במוצרי הפרסום וגם להפיק מהם את המירב, מומלץ לפנות לחברות מיתוג, המתמחות בכך. בעזרת חברות אלו ניתן לבחון סוגים שונים של מוצרי פרסום ולבדוק את מידת התאמתם אל העסק ואל צרכיו. בעזרת חברות מיתוג אלו ניתן גם להשתמש בהם בצורה יעילה וחכמה הרבה יותר כדי להגשים את מטרותיו של העסק. לפני שבוחרים את חברת המיתוג ואת מוצרי הפרסום עצמם, חשוב להגדיר תחילה את הצורך ואת המטרות. לכל עסק ישנן מטרות מסוג אחר וגם צרכים שונים. ישנם עסקים גדולים מאד וישנם גם עסקים קטנים. ישנם עסקים הפונים לקהל הצרכנים הצעיר ואילו אחרים פונים לקהל המבוגר יותר. קידום המכירות של העסק חשוב שייעשה בצורה חכמה, אולם הדבר אפשרי רק לאחר שהוגדרו המטרות והצרכים. לצד כל אלה, חשוב גם להבין מי הוא קהל היעד. לכל קהל יעד ישנו אופי אחר. מול כל קהל יעד ניתן להשתמש במוצרי פרסום מסוג אחר. רק לאחר שכל זה נעשה אפשר לצאת לדרך ולהתחיל לקדם ולפרסם את העסק עצמו בעזרתם של מוצרי פרסום מסוגים שונים.


לסיכום
למוצרי הפרסום ישנו כוח רב מאד. שימוש נכון במוצרי הפרסום, ולא משנה באיזה סוג של מוצר פרסומי מדובר, יכול לחשוף את הלקוחות ליתרונותיו של העסק וגם לאופיו. פנייה אל חברות מיתוג המתמחות בכך יכולה לעזור בעניין ולאפשר שימוש נכון וחכם במוצרי הפרסום. כדאי להכיר את השוק שבו פועלים, כדאי להבין את הצרכים שלו וגם ללמוד על קהל הצרכנים לעומק. מידע זה יסייע בניצולם של מוצרי הפרסום באופן היעיל ביותר ויביא להצלחתו של העסק, שזו, בסופו של דבר, המטרה המרכזית.

VirtueMart
עגלת המוצרים שלך ריקה.

מוצרי USB והיי-טק
דיסק און קי
סביבת מחשב
מוצרי פרסום לטלפון נייד
גימיקים וגאדגטים
עכברים למחשב
אוזניות ורמקולים
מטען גיבוי לנייד
כלי כתיבה ומרקרים
עטי פלסטיק
עטי מתכת
עטים עם גימיק
עטים יוקרתיים
מרקרים וטושים
סטים
עפרונות
מארזים לעטים
מוצרי פרסום למשרד
מחשבונים
לשים על השולחן
תזכוריות ודפי ממו
מסגרות לתמונות
ציוד משרדי
תחתיות לכוסות
מעמדים לעטים
משטחי עכבר
מחברות, פנקסים ומכתביות
מחברות
מכתביות
פנקסים
אוגדנים
מוצרי פרסום מתוקים
סוכריות
שוקולדים
עוגיות
נשיקות מרנג
כוסות מאג ובקבוקים
בקבוקי ספורט
ספלים ומאגים
כוסות זכוכית
תרמוסים וכוסות תרמיות
מוצרי פרסום לרכב
מוצרי קידום מכירות
מוצרי פרסום לאירועים
שרוכים ותגי שם
צמידי יד
מוצרי נייר בהפקה אישית
מחזיקי מפתחות
מחזיקים עם גימיק
מחזיקי מתכת
מחזיקי מפתחות בהפקה
פנסים אולרים ופותחנים
פותחני בקבוקים
אולרים ושאקלים
פנסים וסמני לייזר
מוצרי פרסום לנופש ופנאי
אביזרי ספורט
אביזרי נסיעות ותיירות
משחקים
צידניות ותיקי פיקניק
לים ולבריכה
כסאות ערסלים ומחצלות
כלי עבודה
מחנאות וברביקיו
מטריות ושמשיות
מזוודות, תיקים ושקיות
תיקי גב
תיקי רחצה
תיקי מחשב נייד
תיקי יד
מזוודות ותיקי נסיעה
תיקי כנסים
תיקי ספורט
ארנקים
נרתיקים
תיקי קניות
תיקי צד ופאוצים
מוצרי טקסטיל לפרסום
כובעים עם לוגו
מעילי חורף
מגבות רקומות וחלוקים
חולצות מודפסות
כיסויי ראש ובנדנות
שמיכות פליז וכרבולית
צעיפים ומחממי צוואר
בגדי עבודה
מוצרים ידידותיים לסביבה
מוצרים סולארים
מוצרים מנייר ממוחזר
שקיות ותיקים לקניות
כלי כתיבה
שעונים לפרסום
שעוני שולחן
שעוני קיר
שעוני יד
שעוני רדיו
שעוני חול
מוצרי מנהלים
אביזרים לכרטיסי ביקור
מתנות יוקרתיות
מתנות לעובדים וללקוחות
מתנות דקורטיביות
מתנות לאירוח
מתנות למטבח
מתנות ומארזים ליין
מוצרי טיפוח ובריאות
מוצרי רפואה
מוצרי טיפוח
מוצרי פינוק
מוצרי היגיינה
לוחות שנה, יומנים והגדות
לוחות שנה
יומנים
הגדות לפסח
מתנות לחג
מתנות לראש השנה
מתנות לפסח
יום העצמאות
מתנות לחנוכה
מתנות לטו בשבט
הפקות מיוחדות
מוצרים חדשים

המחירים אינם כוללים מע"מ