מאמרים
You are here: דף הבית
מאמרים

כיצד מוצרי פרסום תורמים למותג שלך לפרוח

מפצל USB לפרסוםמוצרי הפרסום שלכם יכולים להביא לחשיפתו ולהצלחתו של העסק, שברשותכם, ובתנאי, כמובן, שאתם בוחרים אותם בקפידה ומשתמשים בהם נכון.

מוצרי פרסום יכולים לעזור לכל מותג לפרוח ולמשוך אליו לקוחות רבים יותר. כיצד ניתן לנצל אותם ביעילות רבה יותר וכיצד הם יכולים להביא להצלחה רבה יותר? על כך ועוד, במאמר הבא.

קרא עוד...

 

שיווק בצורה נכונה עם מוצרי פרסום

מחשבון לפרסוםבתקופה שבה התחרות בין בתי העסק היא רבה מאד, חשוב להיעזר בפתרונות שיווקיים מתאימים, שיספקו את המענה הנכון ביותר לעסק וגם יסייעו בקידומו.

שימוש במוצרי פרסום שונים, כחלק משיווקו של העסק, יכול לחשוף אותו ללקוחות רבים יותר ולהביא להצלחתו. חברות, המתמחות במיתוג ובשיווק עסקים, מציעות מגוון של פתרונות וגם שיטות שיווק שונות, בהן לוקחים חלק מוצרי פרסום אלה. כיצד יכול השימוש במוצרי הפרסום לסייע בשיווקו של העסק ובאילו דרכים נכון לעשות זאת? על כך ועוד, במאמר הבא.

קרא עוד...

 
 

יתרונות השימוש במוצרי פרסום

מוצר קידום מכירות קלאסי - דפי ממולא צריך להיות מומחה לכלכלה כדי להצביע על המאפיינים העיקריים של העת הנוכחית.

בראש ובראשונה, תחרות גוברת בין אינספור שחקנים בכל שדה משחק, וצרכנים שנחשבים לאקטיביים פי כמה ביחס לעבר (בייחוד הישראלים שביניהם). עבור העסק שלך, מדובר בשינוי שמצריך היערכות מתאימה, ומגוון רחב של פעולות שיווקיות שנדרש לבצע. בין כלל האפשרויות העומדות מולך, דומה כי מוצרי הפרסום מקבלים את החשיבות המכרעת. אז מה הבסיס למוצרים אלה? ומדוע רצוי להעדיף אותם על פני אלטרנטיבות שיווקיות אחרות?

קרא עוד...

 

מחפש מוצרי פרסום עם הלוגו של החברה שלך?

מחפש מוצרי פרסום עם הלוגו של החברה שלך?אתה עושה כמעט הכול עבור הצלחת העסק שלך.

אתה מקפיד להעניק שירות מקצועי ללקוחות, מחזיק בכוח אדם איכותי ויוצא מפעם לפעם במבצעים משתלמים בכל קנה מידה. הבעיה היא שמשהו חסר בדרך לשיפור המאזנים הכספיים. משהו שיבליט אותך על פני החברות האחרות, שבוודאי מתחרות על תשומת לב הלקוחות, ויהפוך את השם שלך לזכיר פי כמה. החדשות הטובות הן שיש בנמצא פיתרון, וקוראים לו מוצרי פרסום.

קרא עוד...

 
 

מוצרי פרסום בתקציבים נמוכים

מוצרי פרסום בתקציבים נמוכיםהדעה הרווחת היא כי על מנת לעשות קמפיין שיווקי מצליח דרוש תקציב גדול. מסתבר שלא כך הדבר.

אנחנו באמייז מוצרי פרסום, נשמח לסייע לכם להרים קמפיין גם בתקציבים נמוכים עם מגוון רעיונות למוצרי קידום מכירות שיעשו את העבודה עבורכם.
ישנם לא מעט מוצרי פרסום וקידום מכירות קלאסים כגון עטים מודפסים, מחזיקי מפתחות, מגנטים, שרוכים ממותגים ועוד אשר אינם דורשים השקעה רבה ובטח שלא תקציב מרשים.
בתקציב של 0.50 - 2.50 ש"ח לפריט ובעזרת המסר הנכון, ניתן להפיק מוצרי פרסום ושווק אפקטיביים אשר ישאירו רושם רב על הלקוחות שלכם או על קהל מזדמן עם מגוון רעיונות ופתרונות שיעשו את העבודה עבורכם.

קרא עוד...

 

מוצרי פרסום ומתנות בשילוב אוכלוסיה עם צרכים מיוחדים

מוצרי פרסוםמדוע חשוב לשלב אנשים בעלי צרכים מיוחדים בעסק?

מזה שנים שישנה חשיבות רבה לשילוב אנשים מוגבלים ובעלי צרכים מיוחדים בקהילה ובעסקים.

גם אנחנו באמייז מוצרי פרסום, מצאנו דרך לשלב את האנשים המיוחדים הללו בעשייה ציבורית וביצירת מוצרי פרסום ומתנות.

בהליך הפקת מתנות או מוצרי פרסום שונים, אנו נדרשים לחבר בין הפקת המוצר הנדרש ובין הרגש המתבטא בקבלתו. זו אחת הסיבות שמקבל המתנה יודע שהיא יוצרה או נעטפה ע"י אדם בעל צרכים מיוחדים. 

קרא עוד...

 
 

מתנות לעובדים בפסח

מתנות לפסח לעובדיםפסח מבשר את בוא האביב, הפריחה החדשה וסוף תקופת החורף. 

אך פסח מסמל גם את אחד הדברים שהעובדים מצפים להם במהלך כל השנה - החגים. לא רק למנוחה מהעבודה הקשה אלא גם ציפייה לקבלת מתנה לפסח מצד המעסיק, כגמול והערכה לעבודה המסורה והקשה. 

רבות מין החברות, במשק הישראלי, חוברות לספקים שונים של מוצרי פרסום ומתנות על מנת להוועץ בהן באיזה סוג של מתנה לבחור עבור העובדים או הלקוחות. חברות אחרות יעדיפו להעניק תווי שי למגוון בתי עסק.

קרא עוד...

 

שקיות נייר

שקיות ניירשקיות נייר ותיקי בד נחשבים למוצר פרסומי זול אך עם זאת מאד אפקטיבי.

אם הזמנת תיקי בד או שקיות נייר יפים ומעוצבים, סביר להניח כי הלקוח שיקבל אותם ינצל את המתנה שקיבל גם מחוץ לתערוכה או למקום החלוקה. שקיות נייר כיום, כאשר הדפסה על שקיות נייר הפכה לנפוצה כל כך, הרי שקבלנו עוד מוצר פרסומי מובהק לעסק שלך.

קרא עוד...

 
 

מתנות לפסח

מתנות לפסחמתנות לפסח דורשות התייחסות מיוחדת ובחירתן אף פעם לא היתה משימה קלה.

נשמח ליעץ לך על בחירת המתנה שלך מתוך מבחר של למעלה ממאה אריזות שי מיחדות ומפתיעות. מומלף לבחור מתנות לחגים בכלל ומתנות לפסח בפרט הרבה לפני תחילת החגים. מרגיש שהגעת להחלטה לבחירת המתנה ?אל תלחץ לשוא. התרווח בכסא והתקשר אלינו. נשמח לסייע

קרא עוד...

 

חבילות שי

חבילות שיחבילות שי לכל תקציב ולכל סגנון.

חבילות השי שלנו מפתיעות, מקוריות, חדשניות ואפילו טעימות מאד.החל משוקולדים משובחים וכלה ביינות יוקרתיים. חבילות שי מבחר חבילות שי שלא ישאירו אותך אדיש. כיום קיים מגוון גדול מאד של חבילות שי מפנקות בשלל סוגים וגדלים. חבילות שי נחלקות, לרוב, לפי חגים ולפי סגנון אישי.

קרא עוד...

 
 

לוחות שנה

לוחות שנהלוחות שנה סטנדרטיים הם לא בשבילך?

אתה מוזמן לעצב, יחד אתנו, את לוחות השנה שלך; בשפה שלך, בצבעים שלך ובלוגו שלך בכדי שכולם יזכרו אותך ויחשפו לפרסום שלך במהלך השנה כולה.התקשר עכשיו לאמייז ויועץ הפרסום שלנו יגיע עד אליך. לוחות שנה לאורך כל השנה אנו נדרשים לספק לוחות שנה, ארגוניות ויומנים. מדי שנה אנו מחדשים את הסגנון ודואגים לכם למגוון גדול ואיכותי של מוצרים.

קרא עוד...

 

מתנות לעובדים

מתנות לעובדיםמה כדאי לתת ? חגים הם זמן מצויין על מנת לצ'פר את העובדים שלך במתנה אישית מהודרת.

לעיתים ההחלטה "מה לתת" לעובד היא קשה מנשוא מפני שהחלופות הן רבות. במתן מתנות לעובדים, מעסיקים רבים מסתפקים בתלושי חג קונבנציואנליים ואחרים יעדיפו את המתנה האישית יותר או המשפחתית. ישנן, כמובן, כמה מתנות לעובדים אשר ניתן לתת לכולם ללא יוצא מין הכלל. במובן מסויים, המתנות הללו יכולות גם לקדם את העסק שלך כלפי חוץ כאשר עושים שימוש במתנה גם מחוץ לבית או למשרד.

קרא עוד...

 
 

איך בוחרים מתנות לחג?

איך בוחרים מתנות לחג?מתנות לחג קונים באמייז! גם השנה, אנחנו כאן עבורך בכדי לסייע לך לבחור את המתנות לחג עבור לקוחותיך הנאמנים או העובדים שלך.

הכנס כבר עכשיו ובחר את המתנות לחג מתוך עשרות מתנות חדשות ומקוריות. מתנות לחג החגים בארצנו הם תקופה מופלאה להתקרב למשפחה, לצאת לחופשה או להנות עם חברים. כל חג מביא עמו הזדמנות חדשה להעניק מתנות לחג עבור העובדים שלנו והיקרים לנו. מתנות לחג כבר הפכו להיות חלק בלתי נפרד מכל ועד עובדים..

קרא עוד...

 

קידום מכירות

קידום מכירותקידום מכירות חשוב במיוחד בתערוכות חשובות, כנסים או סמינרים. מוצרי פרסום לקידום מכירות יעשו עבורך 85% מהעבודה הנדרשת על מנת להשאיר את הקהל ליד הביתן או הדוכן שלך. 

קידום מכירות הוא מרכיב שיווקי חשוב בכל עסק, שנועד לייצר מכירות מיידיות. קיימות שיטות רבות בהן תוכל להגביר את ההכנסות של הארגון שלכם באמצעות קידום מכירות. כיצד תוכל להפיק מקידום מכירות יותר ממה שהמתחרים שלכם יכולים להשיג ? הסוד הוא פשוט מאד :זה לא צריך לעלות לכם יותר כסף, זה לא יגזול מזמנכם, אלא ידרוש רק קצת יותר תשומת לב לפרטים הקטנים. בעולם של שיווק תחרותי, קידום מכירות הוא אחד ממרכיבי השיווק הכי חשובים של כל ארגון. קידום מכירות הוא המאמץ ליצור ולייצר מכירות באופן מיידי. מאמצים לקידום מכירות עשויים להיות מגוונים ובשיטות שונות, אבל המשותף לכולם הוא הצורך להגדיל את הביקוש בקרב הלקוחות, ולעורר מודעות למוצר או לשירות שלכם. אם מצאת את הערך המוסף שלך ויש לך מענה מהיר לצורך קיים, עלית על הנוסחה לקידום מכירות מעולה.

קרא עוד...

 
 

דיסק און קי עם לוגו

דיסק און קידיסק און קי החל מנפח של 4 ג'יגה ועד 64 ג'יגה. דיסק און קי בשלל צורות וצבעים.

רוצה דיסק און קי בצורה של הלוגו שלך? התקשר עכשיו ונשמח לסייע.

אתם מחפשים דרך חדשה ומגוונת לשיווק העסק שלכם, השקת פרויקט או מוצר, תשורה מוערכת או קידום מכירות, דיסק און קי מעוצב הוא הבחירה שלכם.

במבחר רב של צורות ועיצובים ועם אפשרויות רבות להדפסה או חריטה של לוגו החברה שלכם או הדפסות גרפיקה צבעוניות (בדיסק און קי בצורת כרטיס אשראי), דיסק און קי הוא הבחירה המועדפת אצלך ואצל לקוחותיך לצורך קידום מכירות. לא עוד תשורות נשכחות במגירה או מושלכות לפח, דיסק און קי תמיד יישאר אצל לקוחותיך בשימוש יום יומי, והמותג שלך ייזכר יותר מתמיד! אנו מציעים מגוון עצום של אפשרויות שניתן לבחור מתוכן.

קרא עוד...

 

הדפסה על כוסות

 

הדפסה על כוסותהדפסה על כוסות הפכה זה מכבר לנחלת בתי עסק רבים.

הסתכל רגע על השולחן שמולך בזה הרגע. רוב הסיכויים שתמצא בו כוס ממותגת בלוגו או בתמונה.

 

בין אם יש לך עסק קטן או גדול, הדפסת הלוגו שלך על ספלים ומאגים, תעביר בצורה ברורה וגלויה לעין את המסר אותו אתה רוצה להעביר. הדפסה על כוסות היא מתנה נהדרת בכמויות קטנות וגדולות גם יחד.

קרא עוד...

 
 

מתנות לראש השנה

מתנות לראש השנהמתנות לראש השנה הם מתנות המסמלות התחלה חדשה, התחדשות, רעננות. מתנות לראש השנה יסמלו עבור לקוחותייך ועבור עובדייך את סופה של שנה ותחילתה של שנה חדשה ומוצלחת אף יותר.

כשראש השנה מגיע הכי טבעי הוא להתחדש בלוחות שנה מקוריים. השנה התחדשנו עבורכם בלוחות שנה "ירוקים" למהדרין ובמחיר זהה ללוח שנה רגיל. כמובן שלא שברנו את המסורת למתנות כגון סלסלות שי, צנצנות דבש, יינות ומארזי חג ססגוניים. 

קרא עוד...

 
 
VirtueMart
עגלת המוצרים שלך ריקה.

מוצרי USB והיי-טק
דיסק און קי
סביבת מחשב
מוצרי פרסום לטלפון נייד
גימיקים וגאדגטים
עכברים למחשב
אוזניות ורמקולים
מטען גיבוי לנייד
כלי כתיבה ומרקרים
עטי פלסטיק
עטי מתכת
עטים עם גימיק
עטים יוקרתיים
מרקרים וטושים
סטים
עפרונות
מארזים לעטים
מוצרי פרסום למשרד
מחשבונים
לשים על השולחן
תזכוריות ודפי ממו
מסגרות לתמונות
ציוד משרדי
תחתיות לכוסות
מעמדים לעטים
משטחי עכבר
מחברות, פנקסים ומכתביות
מחברות
מכתביות
פנקסים
אוגדנים
מוצרי פרסום מתוקים
סוכריות
שוקולדים
עוגיות
נשיקות מרנג
כוסות מאג ובקבוקים
בקבוקי ספורט
ספלים ומאגים
כוסות זכוכית
תרמוסים וכוסות תרמיות
מוצרי פרסום לרכב
מוצרי קידום מכירות
מוצרי פרסום לאירועים
שרוכים ותגי שם
צמידי יד
מוצרי נייר בהפקה אישית
מחזיקי מפתחות
מחזיקים עם גימיק
מחזיקי מתכת
מחזיקי מפתחות בהפקה
פנסים אולרים ופותחנים
פותחני בקבוקים
אולרים ושאקלים
פנסים וסמני לייזר
מוצרי פרסום לנופש ופנאי
אביזרי ספורט
אביזרי נסיעות ותיירות
משחקים
צידניות ותיקי פיקניק
לים ולבריכה
כסאות ערסלים ומחצלות
כלי עבודה
מחנאות וברביקיו
מטריות ושמשיות
מזוודות, תיקים ושקיות
תיקי גב
תיקי רחצה
תיקי מחשב נייד
תיקי יד
מזוודות ותיקי נסיעה
תיקי כנסים
תיקי ספורט
ארנקים
נרתיקים
תיקי קניות
תיקי צד ופאוצים
מוצרי טקסטיל לפרסום
כובעים עם לוגו
מעילי חורף
מגבות רקומות וחלוקים
חולצות מודפסות
כיסויי ראש ובנדנות
שמיכות פליז וכרבולית
צעיפים ומחממי צוואר
בגדי עבודה
מוצרים ידידותיים לסביבה
מוצרים סולארים
מוצרים מנייר ממוחזר
שקיות ותיקים לקניות
כלי כתיבה
שעונים לפרסום
שעוני שולחן
שעוני קיר
שעוני יד
שעוני רדיו
שעוני חול
מוצרי מנהלים
אביזרים לכרטיסי ביקור
מתנות יוקרתיות
מתנות לעובדים וללקוחות
מתנות דקורטיביות
מתנות לאירוח
מתנות למטבח
מתנות ומארזים ליין
מוצרי טיפוח ובריאות
מוצרי רפואה
מוצרי טיפוח
מוצרי פינוק
מוצרי היגיינה
לוחות שנה, יומנים והגדות
לוחות שנה
יומנים
הגדות לפסח
מתנות לחג
מתנות לראש השנה
מתנות לפסח
יום העצמאות
מתנות לחנוכה
מתנות לטו בשבט
הפקות מיוחדות
מוצרים חדשים

המחירים אינם כוללים מע"מ